Fundusze Europejskie - Program Regionalny

Województwo Małopolskie

Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

A A A

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Gdyni są organizatorami pilotażowego programu "Praktyka dla praktyka".

Poszukujemy dwóch bibliotek, które będą chciały wymienić się swoimi praktykami i dwóch, które będą chciały uczestniczyć w wizycie studyjnej z elementami job shadowingu. Wizyty odbędą się w listopadzie i na początku grudnia bieżącego roku, każda z nich ma trwać 5 dni roboczych.

Aby wziąć udział w projekcie należy spełnić poniższe warunki:

  • pracownik w Bibliotece należący do sieci Labib, ponieważ to on będzie miejscowym koordynatorem projektu,
  • zgoda Dyrekcji na wysłanie pracownika na tydzień praktyk i przyjęcie - w tym samym czasie - praktykanta z innej biblioteki. Koszty podróży i noclegów pokrywane są z dotacji przyznanej przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.
  • znalezienie wśród swoich koleżanek i kolegów osoby, która będzie chciała brać udział w wymianie. Uwaga - osoba NIE MOŻE NALEŻEĆ do Labibu.
  • praktyki muszą odbyć się najpóźniej w pierwszym tygodniu grudnia :)

W poniższym linku  znajdą Państwo wszystkie niezbędnie do wypełnienia dokumenty: Regulamin programu, wzory wniosków do porozumień oraz list do Dyrektorów Bibliotek.

Praktyka dla praktyka